Kontakta oss

Fabriken i Ambjörnarp

Gislavedsvägen 18
514 93 Ambjörnarp
Visa på karta »

Tel: 0325-58 70 00

Fabriken i Rydaholm

Sveavägen 30
331 76 Rydaholm
Visa på karta »

Tel: 010-4050 200
info@modulbyggen.com

Richard-Bertilsson

Richard Bertilsson

Försäljning Husstommar / Utfackningsväggar

Telefon: 010-4050 226
E-post: richard@modulbyggen.com

peter

Peter Nylund

Försäljning Garage / Garageportar

Telefon: 010-4050 223
E-post: peter@modulbyggen.com

Henrik

Henrik Tyrén

Försäljning Utfackningsväggar

Telefon: 010-4050 224
E-post: henrik@modulbyggen.com

hans

Hans Andersson

Försäljning Husstommar

Telefon: 010-4050 221
E-post: hans@modulbyggen.com

sylve-1

Sylve Nyden

VD

Telefon: 0325 - 58 70 10
E-post: sylve@modulbyggen.com

jonas-1

Jonas Nyden

Ekonomi

Telefon: 0325 - 58 70 06
E-post: jonas@modulbyggen.com

goran

Göran Rising

Produktion / Transport - Rydaholm

Telefon: 010-4050 231
E-post: goran@modulbyggen.com

mattias bunz bild1 (1)

Mathias Bunz

HR Ansvarig

Telefon: 0325 - 58 70 07
E-post: mathias@modulbyggen.com